Akita Inu Tomadochi Akita Inu Tomadochi
  • En
  • De

Máme potvrzenou březost / We have confirmed pregnancy


UltrazvukDnes jsme jeli s Daiiči na ultrazvuk, který úspěšně potvrdil naše očekávání a z naší Dájenky bude maminka! Paní veterinářka potvrdila v bříšku minimálně 4 malé drobečky. smille
Doufáme, že vše proběhne hladce a začátkem října se nám narodí kupa malých miminek smille už se na ně mooc těšíme!


Akita Inu štěňátka na prodej / Akita Inu puppies for sale


Máme nakryto “ Daiiči z Roháčovky ” a “ Dairin Go ”. Narození štěňátek očekáváme začátkem října 2012.
Mating 1. 8. 2012 - “ Daiiči z Roháčovky ” and “ Dairin Go ”. Puppies will be born in October 2012.

Dája a Dairin


CZ
Přijímáme záznamy na červená štěňátka plemene Akita Inu s PP po kvalitních, zdravých a výstavně úspěšných rodičích s výborným rodokmenem a přátelskou povahou. Otec je Český šampion Dairin Go import z Itálie, plnochrupý, HD 0/0. Matka Daiiči z Roháčovky několikrát Výborná, Res.CAC, plnochrupá, HD 0/0. Domácí chov nikoli komerční velkochov v nejlepší možné péči. Štěňátka by se měla narodit začátkem října 2012 a k odběru by byla v prosinci 2012. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Více informací na emailu: kozak@chovakitainu.cz, nebo Tel.: +420 603 933 160

ENG
We accepted records for red puppies of the breed Akita Inu with quality certificate. Their parents are quality, healthy and very successful in dogs exhibitions, have great pedigree and are very friendly. Father is Czech champion Dairin Go from Italy, all teeth, HD 0/0. Mother Daiiči z Roháčovky (Czech republic) is several evaluated as great, Res.CAC, all teeth, HD 0/0. Domestic breeding isn’t commercial and everything is in great care. Puppies should be born in early October 2012 and to receive they should be in December 2012. The contract of sale and breeding service is of course. More information: kozak@chovakitainu.cz

DE
Wir akzeptieren die Aufzeichnungen für die rote Hündchen von eine Rasse Akita Inu mit Echtheitszertifikat. Sie haben Qualität, gesunde Eltern, die sehr erfolge in Ausstellungen sind, sie haben einen perfekten Stammbaum und sind auch sehr freundlich. Der Vater ist ein tschechischer Champion Dairin Go aus Italien, alle Zähne, HD 0/0. Die Mutter Daiiči von Roháčovky (Tschechische Republik), ist vielmal perfekt, Res.CAC, alle Zähne, HD 0/0. Die häusliche Zucht ist nicht kommerziell und alles ist in der beste Pflege. Die Hündchen sollte an Anfang des Oktobers 2012 geboren werden und sie würden zu Verbrauch in Dezember 2012. Ein Vertrag und Zucht-Service sind selbstverständlich. Mehr Information an E-Mail: kozak@chovakitainu.czKonečně nadešla naše dlouhoočekávaná chvíle. Budeme mít štěňátka!
Akita Inu krytíDne 24.7.2012 se nám Daiiči začala hárat a týden na to jsme jeli za pejskem a podařilo se úspěšné spojení.
Velice dlouho a pečlivě jsme vybírali dokonalého tatínka našich miminek. Nebyl to vůbec lehký úkol. Musel splňovat spoustu kritérií a tak, po poradě s odborníkem na chov a po několika měsících jsme se konečně rozhodli. Našim vyvoleným se stal Dairin Go, který je importovaný z Itálie a je Českým šampionem. Nádherný a z výstav velice úspěšný pejsek, který získal již mnoho ocenění jako například V1, CAC, Národní vítěz, CACIB, BOB, Nejlepší pes na KV KCHMPP. Dokonale se hodí k naší Daiiči. Od tohoto spojení očekáváme krásná nejpravděpodobněji červená, štěňátka s výbornými předpoklady do budoucna.
Štěňátkům budeme věnovat maximální péči, každý den budou pod neustálým dohledem a bude se jim dostávat té nejkvalitnější potravy pro ideální růst a vývoj. Již od malička budou vychovávána pro budoucí život. Jedná se o domácí odchov v nejlepší možné péči, nikoli komerční velkochov.

Kdy očekáváme narození štěňátek?
Štěňátka by se měla narodit začátkem října 2012 a k odběru by měla být v prosinci 2012 (cca 7-8 týdnů po narození).

Cena štěňátek
Průměrná cena štěňátek se v České Republice pohybuje od 15 000 - 25 000 Kč, což je o proti zahraničí, kde se cena pohybuje od 1000 - 3000 Euro mnohem nižší. Cena se dále odvíjí od kvality rodičů a dalších faktorů jako například výstavní budoucnost štěňátek.

A co očekáváme od nových majitelů?
Byli bychom rádi, kdyby naše štěňátka našla hodné a milující majitele, kteří nadále zůstanou s námi nadále v kontaktu a občas nás informují, jak se jejich mazlíčkům daří, popřípadě zašlou nějaké fotografie a nebo se někdy navštívíme.

Máte zájem o štěňátko?
Pokud máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, napište nám na náš email něco stručně o Vás, proč zrovna jste si vybrali plemeno Akita Inu, jaké jsou Vaše zkušenosti se psy a za jakým účelem si štěňátko chcete pořídit. Nebo nám můžete zatelefonovat a zeptat se na vše, co budete potřebovat. Štěňátka budou při odběru socializovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená s europasem. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Ke štěňátku dostanete bohatý chovatelský balíček.
Rozhodně uvítáme Vaši osobní návštěvu.O všem dalším Vás budu pravidelně informovat smilleMezinárodně chráněná chovatelská stanice Akita Inu TOMADOCHI © 2010-2019TOPlist